Kochani kibice STS Sanok.

Już we wrześniu ruszają tak długo wyczekiwane w Sanoku rozgrywki hokeja na poziomie ekstraligi. Wszyscy musimy mieć świadomość, że jest to możliwe głównie dzięki wsparciu naszych sponsorów, zarówno tych dużych jak i mniejszych. Nie zapominamy oczywiście, że Wy - kibice STSu również jesteście naszym wsparciem nie tylko na trybunach ale także w kwestii finansów klubu.

Dlatego w tym sezonie wraz z naszym fanpage STS #WracamyDoGry uruchamiamy aktywną promocję firm i ich produktów, które są źródłem ich przychodów, a tym samym tak ważnym wsparciem naszego budżetu. Wszyscy rozumiemy, że bez tego nie ma dziś profesjonalnego sportu. Projekt startuje jako Social Media Club.

Waszym zadaniem jako kibiców będzie aktywny udział w promocji naszych partnerów i sponsorów poprzez udostępnianie naszych postów czy lajkowania fanpage'u sponsora. Im więcej kibiców zaangażuje się w aktywne wsparcie tym bardziej rozpromujemy sponsora, a tym samym będziemy mogli liczyć na wsparcie. Lokalny patriotyzm i wspieranie lokalnych firm jest w naszym wspólnym interesie.

Szczegóły wkrótce. #WracamyDoGry 🔴⚪🔵💪