• Grupowe
  • Marma Ciarko STS Sanok
  • Wracamy do gryPo ośmiu porażkach z rzędu hokeiści Comarch Cracovii wreszcie wygrali. Przełamanie nastąpiło w środowy wieczór w sanockiej Arenie, gdzie "Pasy" pokonały 5:1 zdziesiątkowaną kadrę Marmy Ciarko STS Sanok.

 

 

GKS Katowice umocnił się na pozycji lidera, pokonując na wyjeździe Marmę Ciarko STS Sanok 3:2. O losach spotkania przesądziła jednak dogrywka. Architektami zwycięstwa mistrzów Polski okazał się szwedzki duet napastników GieKSy. Hampus Olsson zaliczył dwa trafienia, a jego rodak Sam Marklund stał się autorem złotego gola.

 

 

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie odnieśli hokeiści Marmy Ciarko STS-u Sanok, którzy pokonali na wyjeździe Comarch Cracovię 2-1. Bohaterem spotkania był Filip Świderski, który obronił aż 41 strzałów gospodarzy.

 

 

Cztery kolejki czekano w Nowym Targu na pierwszą noworoczną wygraną. 12 stycznia „Szarotkom” w końcu udało się zwyciężyć. Podhale pewnie pokonało Marmę STS Ciarko Sanok 4:1 i przełamało niechlubną serię.

 

 

Hokeiści Marmy Ciarko STS-u Sanok zwyciężyli przed własną publicznością z ekipą Zagłębia Sosnowiec 3:1 w ramach 31. kolejki TAURON Hokej Ligi. Dla sanoczan było to trzecie zwycięstwo w sezonie, a dla sosnowiczan szósta porażka z rzędu.

 

 

Partnerzy

         
 

 

Copyright © 2024 STS Sanok. All Rights Reserved. Design and template by Joomedia Responsive Joomla Templates.